Petr Šplíchal - podlahy, dveře, terasové rošty - vzorková prodejna v Litomyšli

Petr Šplíchal

podlahy, dveře, terasové rošty

Podlahy Litomyšl, podlahy Svitavy plovoucí i z masivu

Dodáváme kvalitní plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, laminátové podlahy, podlahy quick-step. Zkonzultujeme s Vámi a navrhneme Vám vhodné podlahové krytiny dle Vašich požadavků i finančních možností.
Více informací o podlahách >>>

Interiérové dveře Litomyšl, interiérové dveře Svitavy

Kvalitní interiérové dveře a venkovní dveře pro Vaši firmu i domácnost. Široký výběr dveří v různých barevných odstínech a provedeních. Široká škála kování a dveřních doplňků.
Více informací o dveřích >>>

Terasové rošty, Terasy Litomyšl, Petr Šplíchal Litomyšl

Velmi odolné a kvalitní terasové rošty. Exotická terasová prkna. Poradíme Vám s konstrukcí terasy a vybereme materiály vhodné pro Vaši aplikaci, předáme Vám informace o údržbě teras.
Více informací o terasách >>>

Navštivte vzorkovou prodejnu v Litomyšli !

Rádi Vás uvítáme v naší vzorkové prodejně v Litomyšli. Najdete nás přímo v centru Litomyšle za prodejnou Keralit, v průchodu na Toulovcovo náměstí. Poradíme Vám s realizací a prohlédnete si plovoucí a masivní podlahy, terasové materiály nebo dveře do interiérů. Pokud nemáte čas nás navštívit, zavolejte nebo napište. Přijedeme za Vámi!

Na trhu působíme již od roku 1999, jsme tedy firmou s letitými zkušenostmi a praxí. Zabýváme se dodávkami a montáží podlah, dveří, terasových roštů, terasových prken ve svitavském okrese. Neváhejte zaslat nám Vaši poptávku.

Podlahy, dveře, terasové rošty, Petr Šplíchal Litomyšl Podlahy, dveře, terasové rošty, Petr Šplíchal Litomyšl

Podlahy Litomyšl, interiérové a venkovní dveře, terasy │ Podlahy, dveře, terasywebdesign Miroslav Lipavský - ELMICOM